Novinky

Športový klub Kompas
Športový klub Kompas3 weeks ago
Muránska planina 2018
Rekreačný areál Predná Hora
Víkendová turistika s KOMPASom na Muránskej planine:
Nakukli sme do ďalšieho krásneho kúta našeho Slovenska. Stačí kúsok cesty autom a razom sa ocitnete v kraji nepoznanom, kde príroda a dokonca aj služby berú dych :D. Skalnaté bralá, zelené lúky, kone, oslíky, sysle, kopec hríbov a samozrejme Muránske buchty! Ubytovanie v Apartmány Planina na výbornú. Jednoducho vydarený víkend so skvelými ľuďmi.
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas1 month ago
Majstrovstvá Poľska lekárov v MTB maratóne: Szymon Grybos (Bmc Roadster) na výbornom druhom mieste! Všetka česť tomuto náročnému povolaniu, skĺbiť ho so starostlivosťou o rodinu a so športom nie je jednoduché...
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas1 month ago
Sviatočná medailová žatva pre ŠK KOMPAS: prvý september sa niesol v znamení bežeckých úspechov. Martin Maky Makovický obsadil na podujatí Primátorská desiatka v Poprade tretie miesto v kategórii (4. celkovo) v čase 36:13.
Jakub Benko vyhral svoju kategóriu (celkovo 2. miesto) na krosovom benickom behu na Hôrky v čase 37:21.
Výborne chlapci, všetko dobré do ďalšej prípravy!
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas1 month ago
Dnes sme reprezentovali klub na Košickom Singletrack MTB maratóne. Na bedňu to síce nebolo, ale nevadí 😊. Ešte musíme kus potrénovať 😁. Skvelá trať, výborná atmosféra i počasie, veľká vďaka organizátorom (Tomi Hauser). Zastúpenie zľava od najkratšej trate po najdlhšiu: Szymon Grybos (Bmc Roadster), Martin Straka, Pavol Vychovalý.
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas2 months ago
Víkendové podujatie "Čarnohurec MTB" prinieslo úspech pre nášho pretekára Szymona Grybośa (Bmc Roadster). Šimek si takticky dobre zvládnutou jazdou zabezpečil tretie miesto na krátkej trati.
Gratulujeme!
Tento obsah bol zaradený v Bez kategórie. Zálohujte si trvalý odkaz.