Telegraficky od nášho bežca Janka Ružbarského: vydarený máj a jún.
19.6. Beh okolo Lysej 6km - 21:57 - 5. celkovo, 1. nad 50 rokov
9.6. Beh na vrchol Minčola - 27:52 - 8. celkovo, 2. nad 50 rokov
19.5. Ilavský beh 13 km - 52:46 - 7. celkovo, 2. nad 50 rokov
8.5. Strobystrický polmaratón - 1:24:08 - 11. celkovo, 3. nad 50 rokov
Mnohí závidia túto výkonnosť a entuziazmus! Len tak ďalej 😉

Zábery z behu okolo Lysej (1.miesto) a z Minčola (2.miesto).
Posielame pozdrav od nášho člena Jožka Dubaja z Val Gardeny. Na 10. ročníku podujatia HERO DOLOMITES Jozef Dubaj prekonal sám seba a v neskutočných kopcoch zdolal 60 km trať v čase 7:05 hod v strede štartovného poľa. Hrdo v drese Kompasu 😁🍻
Gratulujeme Joži!
Braňo Šarkan v príprave na M-SR dvakrát víťazne

Braňo rozbehol prípravu na 5km majstrovstvá svižne. Začal ju sústredením vo Vysokých Tatrách, odkiaľ si najprv 9.6. odbehol po štvrté víťazstvo do Ondrašovej a 21.6. víťazstvo zopakoval na behu okolo priehrady Turček. Na zábere na najvyššom stupni behu Ondrašovská horička.
Severská desiatka 2019 v znamení víťazstva - Martin Maky Makovický prvý v čase 34:41.

Zverencovi Martina Straku sa tu podarilo zvíťaziť na piaty pokus. Po preteku sa vyjadril takto: "Pretek som rozbehol kľudne, prvú polku trate som kontroloval z druhej pozície. V druhej päťke som počkal na svoju príležitosť a súpera predbehol. Bežalo sa mi v pohode, s istou rezervou, ak by tu boli viacerí rýchli bežci, zrejme by sme sa potiahli k lepšiemu času."
Dobrý výsledok klubu doplnil Martinov tréner Martin Straka šiestym miestom v čase 37:45.
City Trail v Starom Smokovci (4.5.2019): Martin Makovický druhý v kategórii na 8 kilometrovej trati.
Martin Maky Makovický sa tretí rok po sebe umiestnil na stupni víťazov, tentokrát sa umiestnil na druhom mieste v kategórii do 39 rokov v čase 31:38,73. Celkovo skončil na piatom mieste, iba 17 sekúnd za bývalým výborným slovenským reprezentantom v bežeckom lyžovaní Martinom Bajčičákom. Gratulujeme Martin!
Tento obsah bol zaradený v Športové výsledky. Zálohujte si trvalý odkaz.