Novinky

Športový klub Kompas
Športový klub Kompas
Našim atlétom šport stále chutí. S hrdosťou uvádzame foto sumár pódiových umiestnení atlétov ŠK KOMPAS v uplynulom roku. Srdečná vďaka patrí firme Röben Polska a Paľovi Mečkovi, firme M-TEL s.r.o., ako aj ostatným priaznivcom za podporu klubu. Gratulujeme a všetkým členom aj priaznivcom klubu želáme veľa zdravia a úspechov v roku 2020!
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas
Včerajšia prechádzka na Hrešnú
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas
Na Kojšovke dobre, na Kojšovke zdravo 😊👍
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas
Dnes na hrade Šariš (bez Šš :))
Športový klub Kompas
Športový klub Kompas
Návrat k Medzinárodnému maratónu mieru 2019: atléti ŠK Kompas predčili očakávania napriek veternému a chladnému počasiu.

Na polmaratónskej trati sa blysla Christina Forsberg, keď s časom 1:23:10 obsadila medzi ženami v kvalitnom obsadení celkovo 7. miesto. Christinin talent tento rok brúsi svojimi radami jej tréner Braňo Šarkan. Ako ďaleko siaha jej potenciál sa určite dozvieme už v najbližšej sezóne 🙂

Martin Makovický si opäť zlepšil osobný rekord o viac ako minútu na 1:21:13. Vzhľadom na problémy v letnej príprave veľmi pekný výkon.

Šimon Gryboš zdolal maratónsku trať v čase 3:15:55. Osobný rekord si zlepšil o viac ako 15 minút. Šimek aj jeho tréner Martin Straka vyjadrili s výkonom spokojnosť. K ďalšiemu výkonnostnému posunu by bolo potrebné navýšiť tréningový objem, čo vzhľadom na Šimonove pracovné a rodinné povinnosti nie je jednoduché.

Trojicu našich bežcov doplnili ešte účasťou v štafete Peter Jonáš a rodinný minimaratón si zabehli aj Mišo Kozák s dcérkou Luckou. Jeho otec Ladislav Kozák tradične reprezentuje v disciplíne in-line. Športuje celá rodina 🙂

Ďakujeme za podporu firme Röben Polska!
Tento obsah bol zaradený v Športové výsledky. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

334 248 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress