Novinky

Športový klub Kompas
Severská desiatka 2019 v znamení víťazstva - Martin Maky Makovický prvý v čase 34:41.

Zverencovi Martina Straku sa tu podarilo zvíťaziť na piaty pokus. Po preteku sa vyjadril takto: "Pretek som rozbehol kľudne, prvú polku trate som kontroloval z druhej pozície. V druhej päťke som počkal na svoju príležitosť a súpera predbehol. Bežalo sa mi v pohode, s istou rezervou, ak by tu boli viacerí rýchli bežci, zrejme by sme sa potiahli k lepšiemu času."
Dobrý výsledok klubu doplnil Martinov tréner Martin Straka šiestym miestom v čase 37:45.
City Trail v Starom Smokovci (4.5.2019): Martin Makovický druhý v kategórii na 8 kilometrovej trati.
Martin Maky Makovický sa tretí rok po sebe umiestnil na stupni víťazov, tentokrát sa umiestnil na druhom mieste v kategórii do 39 rokov v čase 31:38,73. Celkovo skončil na piatom mieste, iba 17 sekúnd za bývalým výborným slovenským reprezentantom v bežeckom lyžovaní Martinom Bajčičákom. Gratulujeme Martin!
Návrat k Majstrovstám Slovenska na 10 000m na dráhe v Kysuckom Novom Meste (27. apríl 2019): Braňo Šarkan na 6.mieste.
Pretek vyhral momentálne najrýchlejší slovenský vytrvalec Tibor Sahajda v čase v osobnom rekorde 30:09,86 min. Náš zástupca Braňo Šarkan (štartovné číslo 170) dosiahol čas 32:13,17 min a zaostal tak za svojím osobným rekordom, avšak ako sa sám vyjadril, "vzhľadom na chýbajúcu pretekovú prax v tomto roku som zabehol to, na čo som mal natrénované, čiže som spokojný". Len tak ďalej Šarki a veríme, že pokiaľ bude motivácia, forma bude gradovať.
Martin Makovický včera víťazne na charitatívnom trailovom behu "Pre labky" na Hrešnej pri Košiciach 😊.
Braňo Šarkan tretí krát za sebou víťazom behu v Topoľčiankach! Viac sa dočítate tu: https://mynitra.sme.sk/c/22089021/topolcianky-obsadili-bezci-ako-trikrat-zlaty-sarkan-nechcel-byt-slimakom.html
Tento obsah bol zaradený v Športové výsledky. Zálohujte si trvalý odkaz.