Novinky

Športový klub Kompas
Nová bežecká posila v klube: Ján Ružbarský
Janči si pri premiérovom štarte za ŠK KOMPAS pripísal víťazstvo na Krásňanskej desiatke v Krásne nad Kysucou (4.11.2018) v kategórii nad 50 rokov. Dosiahnutý čas 36:47 bol 10.celkovo a závidel by mu ho nejeden mladší pretekár 🙂
Jančimu gratulujeme a želáme veľa zdaru do ďalšej bežeckej prípravy!
Naši členovia Silvia a Tomáš sa zúčastnili polmaratónu v Amsterdame v nedeľu 21. októbra. Spolu s tisíckami dalších bežcov úspešne dokončili 21 km v príjemnej atmosfére s veľkolepým dobehom na Olympijskom štadióne. #KOMPAS #amsterdammarathon
Jesenná forma Jakuba Benka pokračuje:
Jakub Benko pokračuje v dobrých výkonoch i po Terchovskom polmaratóne. 21.10. bežal 10km v Rakúskom Wopfingu za 33:47, pričom obsadil 4. miesto.
V sobotu 27.10. bežal Zátopkovu desiatku v Žiline za 34:33, pričom obsadil 2. miesto.
Srdečne gratulujeme!
Polmaratónske vrcholy sezóny 2018
Naši atléti zavŕšili tohoročnú prípravu účasťou na polmaratónskych pretekoch.
Martin Maky Makovický opäť posunul latku svojej výkonnosti o niečo vyššie a časom 1:22:08 si na Medzinárodnom maratóne mieru zlepšil svoje osobné maximum o 1:06 min (34. miesto).
Jakub Benko dosiahol vynikajúci čas 1:17:13 na Terchovskom polmaratóne (prevýšenie 350m) a obsadil 2. miesto!
Muránska planina 2018
Rekreačný areál Predná Hora
Víkendová turistika s KOMPASom na Muránskej planine:
Nakukli sme do ďalšieho krásneho kúta našeho Slovenska. Stačí kúsok cesty autom a razom sa ocitnete v kraji nepoznanom, kde príroda a dokonca aj služby berú dych :D. Skalnaté bralá, zelené lúky, kone, oslíky, sysle, kopec hríbov a samozrejme Muránske buchty! Ubytovanie v Apartmány Planina na výbornú. Jednoducho vydarený víkend so skvelými ľuďmi.
Majstrovstvá Poľska lekárov v MTB maratóne: Szymon Grybos (Bmc Roadster) na výbornom druhom mieste! Všetka česť tomuto náročnému povolaniu, skĺbiť ho so starostlivosťou o rodinu a so športom nie je jednoduché...
Tento obsah bol zaradený v Športové výsledky. Zálohujte si trvalý odkaz.