Majstrovstvá SR v behu na 10km na ceste

V nedeľu 22. apríla 2012 sa uskutočnilo bežecké podujatie Kysucká desiatka, ktoré bolo pre tento rok zároveň majstrovstvami Slovenska cestnej desiatky. Víťazstvo v hlavnej mužskej kategórii si výkonom 31:29 zabezpečil Ondrej Puškár z AK Slávia Trnava. Pre náš klub potešujúcou správou je vynikajúce 9.miesto Šarkiho v čase 34:48! Dobrým tréningom na majstrovský závod bol Beh oslobodenia Turian 7. apríla 2012, na ktorom Šarki obsadil 3.miesto. Na snímke z Turian Šarki pretína cieľovú pásku spoločne s Ladislavom Sventekom z Čadce.

Šarki si výkonom na Kysuckej desiatke zároveň vylepšil osobný rekord, aj keď ako sám tvrdí: „Myslím, že mám ešte na viac, čas pod 34 minút by toho roku mohol byť reálny.” Šarki sa týmto výkonom priblížil absolútnej slovenskej špičke, na čo môže byť vzhľadom na podmienky prípravy právom hrdý.

Gratulujeme!

Výsledku preteku.

Tento obsah bol zaradený v Beh & In-line, Športové výsledky. Zálohujte si trvalý odkaz.